Aktualności

April 19, 2024

Ukoronowanie nowej legendy: triumf na US Poker Open 2024

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

W świecie profesjonalnego pokera o wysokie stawki pojawił się nowy mistrz, co będzie znaczącym momentem podczas turnieju US Poker Open 2024. W tętniący życiem środowy wieczór, prestiżowy turniej znalazł swojego ostatniego zwycięzcę, który nie tylko zdobył upragnione trofeum, ale także zapewnił sobie dodatkową nagrodę PGT Passport, ustanawiając nowy punkt odniesienia w historii PokerGO Tour® (PGT®).

Ukoronowanie nowej legendy: triumf na US Poker Open 2024
  • Dominujący wyświetlacz: Podróż mistrza przez serię ośmiu wydarzeń była po prostu spektakularna i pokazała umiejętności, odporność i przenikliwość strategiczną.
  • Lider tabeli liderów: Dzięki znacznej przewadze punktowej zwycięstwo nie tylko oznacza osobiste osiągnięcie, ale także wyznacza nowe standardy dla zawodników.
  • Nowy szczyt pokerowej doskonałości: Dołączając do grona mistrzów Poker Open, występ zwycięzcy jest świadectwem ewoluującego krajobrazu profesjonalnego pokera.

Gwiezdny występ w serialu

Mistrz US Poker Open 2024, , wytyczył sobie drogę do zwycięstwa dzięki serii niezwykłych występów w ramach serii ośmiu wydarzeń. Podróż Zobiana upłynęła pod znakiem jednego zwycięstwa, czterech nagród pieniężnych i imponującej liczby nagród pieniężnych. Z oszałamiającymi 616 punktami Zobian komfortowo prowadził w tabeli liderów, wyprzedzając najbliższego konkurenta o prawie 200 punktów. To zwycięstwo umieszcza Zobiana w elicie, dołączając do poprzednich mistrzów, takich jak (2023), (2022), (2021, 2019) i (2018), którzy zapisali się w annałach historii Poker Open.

Droga Zobiana do zwycięstwa:

  • Wydarzenie nr 2: NL Hold'em - 2. miejsce dla
  • Wydarzenie nr 4: NL Hold'em - 3. miejsce dla
  • Wydarzenie nr 6: NL Hold'em - 1. miejsce w
  • Wydarzenie nr 8: NL Hold'em - 6. miejsce dla

Awans w tabeli liderów PGT

To zwycięstwo zapewniło Zobianowi trzecie miejsce w tabeli liderów PGT 2024, gromadząc 1048 punktów. Obecnie pozostający w tyle (1259 punktów) i (1126 punktów) występ Zobiana przygotował grunt pod ekscytujące zakończenie sezonu PGT. 40 najlepszych graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów, będzie walczyć o ostateczny tytuł w kończącym sezon freerollu PGT Championship, co zapowiada rozgrywkę, która zachwyci entuzjastów pokera na całym świecie.

Co dalej w kalendarzu PGT

Społeczność pokerowa skupia teraz swoją uwagę na inauguracyjnym turnieju PGT Texas Poker Open, który odbędzie się w Champions Club Texas. Seria ta, wyróżniająca się gwarantowanym wpisowym w turnieju głównym Texas Poker Open, stanowi obietnicę kontynuacji tradycji turniejów pokerowych na najwyższym poziomie. Fani mogą spodziewać się codziennych transmisji na żywo w serwisie i , a aktualizacje na żywo będą dostępne pod adresem .

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami PGT, w tym harmonogramami wydarzeń, rankingami liderów i nie tylko, wizyta jest koniecznością.

O PokerGO®

PokerGO® jest wiodącą firmą oferującą treści w świecie pokera, oferującą szeroką gamę programów publiczności na całym świecie. Oferując ponad 100 dni pokerowych akcji na żywo rocznie, wraz z bogatą biblioteką wideo na żądanie zawierającą oryginalne treści, PokerGO® zapewnia niezrównany dostęp do świata pokera. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź . Nawiąż kontakt ze społecznością PokerGO na platformach mediów społecznościowych, w tym , , , , i , i dostrój się do . Sklep PokerGO® czeka na najnowsze stroje pokerowe i nie tylko.

(Po raz pierwszy zgłoszone przez: PRNewswire)

undefined is not available in your country. Please try:
Wydarzenia, które trzeba obejrzeć podczas World Series of Poker 2024 (WSOP)
2024-05-16

Wydarzenia, które trzeba obejrzeć podczas World Series of Poker 2024 (WSOP)

Aktualności