Disclaimer

TexasHold'emSeal jest witryną stowarzyszoną strony trzeciej. Nie jest własnością ani nie jest zarządzana przez żadną firmę hazardową TexasHold'emSeal i nie świadczy żadnych usług hazardowych. To, co oferujemy, to portal informacyjny, zawierający recenzje i rekomendacje witryn hazardowych online, strategiczne materiały dotyczące rozgrywki i inne formy porad dla naszych gości.

Jako witryna partnerska promujemy i wyświetlamy reklamy oraz linki do usług hazardowych i innych witryn internetowych osób trzecich. TexasHold'emSeal nie jest powiązany z żadną z zewnętrznych stron internetowych, do których prowadzą linki z jej stron. Nie jesteśmy związani ani nie będziemy ponosić odpowiedzialności za żadną stronę trzecią, do której prowadzą linki z naszej strony internetowej. Nasze powiązanie uprawnia nas do generowania prowizji od skierowań do wyszukiwarek i wszelkich działań kwalifikujących od naszych odwiedzających.

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym użytkownikom dokładne i aktualne informacje, nie możemy zagwarantować aktualności jakichkolwiek danych podanych na TexasHold'emSeal. Informacje, które udostępniamy, są, według naszej najlepszej wiedzy, dokładne w momencie publikacji, ale nie udzielamy żadnych gwarancji ani oświadczeń. Ponadto nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności ani prawnie odpowiedzialni za jakiekolwiek treści lub zachowania, które nasi goście mogą napotkać, korzystając z dowolnych linków zewnętrznych na naszej stronie internetowej.

Nasi użytkownicy muszą zrozumieć, że hazard przez Internet na prawdziwe pieniądze wiąże się z ryzykiem. Zawsze istnieje szansa, że mogą stracić pieniądze. Naszą rolą jako zewnętrznego portalu hazardowego jest sugerowanie, co uważamy za prawidłowe witryny z grami. Korzystanie z dowolnej witryny hazardowej promowanej na naszej stronie internetowej, niezależnie od tego, czy jest to darmowa gra, czy też gracz na prawdziwe pieniądze, należy do wyłącznego uznania użytkownika. Zgadzasz się nie pociągać Onlinecasinorank.co ani żadnego z jego właścicieli/pracowników do odpowiedzialności za utracone pieniądze z hazardu online.

Proszę odnieść się do naszego **Polityka prywatności** Strona zawiera więcej informacji na temat ochrony danych osobowych naszych gości.

Aktualizacje niniejszych Warunków Jeśli w dowolnym momencie uznamy, że konieczne jest wprowadzenie zmian do warunków użytkowania, poniżej podamy datę ich zmiany. Zaglądaj tu często, aby upewnić się, że znasz najnowszą wersję.