Aktualności

September 22, 2021

Recenzja Extreme Texas Hold'em (Evolution Gaming)

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Firma Evolution Gaming ponownie zaprosiła jedną z najpopularniejszych gier pokerowych, aby uświetnić kasyna online. Najnowsza wersja, „Extreme Texas Hold'em”, łączy aspekty Casino Hold'em i Ultimate Texas Hold'em, aby jeszcze bardziej podnieść stawki. W tej grze gracze stawiają przeciwko kasynu. Extreme Texas Hold'em osiąga idealną równowagę pomiędzy prostą grą dla początkujących, a wystarczająco szybką dla doświadczonych graczy. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami potrzebnymi do cieszenia się grą w poniższych sekcjach. 

Recenzja Extreme Texas Hold'em (Evolution Gaming)

Opis rozgrywki

Opcje zakładów w Extreme Texas Hold'em otwarte z obowiązkowym zakładem Ante. Jeśli chcesz rozłożyć ryzyko i mieć wystarczające saldo w swoim bankrollu, krupier pozwoli Ci dodać zakład poboczny. Podobnie jak w oryginalnej grze, krupier rozpoczyna grę, rozdając sobie dwie zakryte karty i dwie odkryte karty graczom. Gdy gracze zobaczą swoje karty, mogą zdecydować się spasować lub podwoić zakład ante. Gracze, którzy postawili zakłady boczne i zdecydowali się spasować, muszą teraz poczekać, aż gra się zakończy.

Gra jest kontynuowana, a krupier ma do czynienia z trzema odkrytymi kartami. Gracze muszą teraz spasować lub postawić kolejny zakład równy zakładowi ante. Jeśli żaden z graczy nie spasuje, krupier ujawnia swoje karty z ostatnią odkrytą kartą. Po wyświetleniu wszystkich kart można porównać siłę każdego rozdania, aby wybrać zwycięzcę. 

Najlepszy zakład na pięć stron w Extreme Texas Hold'em

Na początku gry gracze mogą postawić zakład poboczny, na którego wynik nie ma wpływu ich zakład podstawowy. Zakład dodatkowy można postawić dopiero po obstawieniu zakładu Ante, a płatność jest możliwa dopiero po zakończeniu gry. Zakład poboczny polega na przewidzeniu przez graczy najlepszego układu z dwoma rozdanymi kartami i trzema kartami wspólnymi. Aby wygrać, musisz poprawnie zdobyć trzy lub więcej z pięciu kart. 

Zakres wielkości zakładu

Extreme Texas Hold'em oferuje szeroki zakres wielkości zakładów, dzięki czemu jest to dobra gra dla początkujących i doświadczonych graczy. Najmniejszy dozwolony zakład to 0,50 $, a maksymalny zakład to 5000.00 $ 

Wypłaty

Ta gra oferuje hojne wypłaty za wygrywanie rąk. Oto zarys współczynnika wypłat w każdym możliwym wyniku zakładu ante:

 • Poker Królewski - 500:1
 • Poker prosty - 50:1
 • Czwórka -10:1
 • Pełny dom - 3:1
 • Równo - 1,5:1
 • Prosto -1:1

Zakład poboczny służy głównie do ubezpieczenia. W związku z tym ma nieco niższe wypłaty. Poniższa lista zawiera zarys współczynnika wypłat każdego możliwego wyniku w zakładzie pobocznym:

 • Poker królewski – 50:1
 • Poker prosty – 40:1
 • Czwórka – 30:1
 • Pełny dom - 8:1
 • Kolor - 7:1
 • Prosto – 4:1
 • Trójka – 3:1

Środowisko gry

Extreme Texas Hold'em jest rozgrywany na żywo. W związku z tym istnieje żywy krupier, który kontroluje grę. Po bokach znajdują się przyciski do obstawiania różnych zakładów, a po lewej stronie przycisk czatu umożliwia graczom bezpośrednią rozmowę z krupierem na żywo. 

Werdykt

Extreme Texas Hold'em jest przeznaczony do grania w bieżący dzień. Możesz otworzyć grę na telefonie komórkowym, komputer stacjonarny lub tablet i ciesz się grami w podróży. Podobnie jak wszystkie inne gry opracowane przez firmę Evolution, ta odmiana Texas Hold'em ma wspaniały interfejs użytkownika i responsywne przyciski umożliwiające dostosowanie wielkości zakładu.

3 najlepsze porady Texas Hold'em na WSOP
2021-12-01