Aktualności

May 29, 2024

Rozpocznij World Series of Poker 2024 wydarzeniem nr 3: Freezeout 500 $ w pokerze No-Limit Hold'em

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Witamy na elektryzującym początku World Series of Poker 2024, z dumą przedstawianym przez PokerNews, Twojego oficjalnego partnera medialnego i główne źródło aktualizacji na żywo ze wszystkich wydarzeń bransoletkowych. Ekscytację można wyczuć tutaj, w prestiżowych turniejach Horseshoe i Paris, Las Vegas, gdy przygotowujemy się do rozpoczęcia Eventu #3: $500 WSOP Kickoff No-Limit Hold'em Freezeout.

Rozpocznij World Series of Poker 2024 wydarzeniem nr 3: Freezeout 500 $ w pokerze No-Limit Hold'em

Kluczowe wnioski:

  • Wydarzenie nr 3 wyznacza początek WSOP 2024, obiecując pełen akcji dwudniowy Freezeout No-Limit Hold'em.
  • Późna rejestracja jest dostępna dla 11 poziomów, oferując uczestnikom elastyczność, a struktura wydarzenia uwzględnia punktualne przerwy i obfity pakiet startowy.
  • PokerNews przedstawia MyStack, rewolucyjne narzędzie, które zwiększa zaangażowanie graczy, umożliwiając aktualizację na żywo liczby żetonów.

Oczekiwanie na ten nowy dodatek do składu WSOP osiągnęło szczyt. Stoimy u progu tego, co zapowiada się monumentalnie, oto wszystko, co musisz wiedzieć:

Szczegóły wydarzenia:

Freezeout WSOP Kickoff No-Limit Hold'em z wpisowym 500 $ rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu lokalnego, a późna rejestracja będzie otwarta do końca poziomu 11. Uczestnicy mogą spodziewać się zorganizowanej rozgrywki z 20-minutowymi przerwami zaplanowanymi co cztery poziomy i zasłużona 75-minutowa przerwa obiadowa na zakończenie Poziomu 15, około 18:30

Uczestnicy rozpoczną grę ze stosem 25 000 żetonów i pierwszego dnia będą przechodzić przez 22 poziomy 30-minutowej rozgrywki. Bitwa zostanie wznowiona o godzinie 11:00 w drugim dniu, kiedy liczba graczy będzie się zawężać aż do wyłonienia mistrza.

Popraw swoje wrażenia z MyStack:

PokerNews z radością aktywuje MyStack dla każdego wydarzenia WSOP, funkcję, która pozwala graczom bezpośrednio aktualizować liczbę żetonów na naszych stronach z raportami na żywo. To bezpłatne narzędzie jest dostępne dla każdego, kto posiada konto PokerNews i zapewnia bardziej interaktywne i wciągające wrażenia z turniejów.

Co dalej na WSOP?

  • Oprócz Eventu #3, kalendarz WSOP jest pełen akcji, łącznie z rozpoczęciem Eventu #4: 1500 $ Omaha Hi-Lo 8 or Better o 14:00
  • Do godnych uwagi aktualizacji w tej serii zalicza się Qui Nguyen prowadzący w Wydarzeniu nr 1: Zjazd Mistrzów z wpisowym 5000 $, a Caleb O'Donnell na szczycie tabeli liderów w Wydarzeniu nr 2: No-Limit Hold'em dla pracowników kasyna z wpisowym 500 $.
  • W drafcie fantasy za 25 tys. dolarów Daniel Negreanu złożył najwyższą ofertę w wysokości 132 dolarów, co podkreśla ducha rywalizacji i emocje towarzyszące serii.

Wraz z rozwojem World Series of Poker 2024, PokerNews będzie Twoją przepustką do centrum akcji, z kompleksowymi relacjami, aktualizacjami i spostrzeżeniami. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w wydarzeniach, czy też śledzisz akcję z daleka, przygotuj się na niezapomnianą pokerową ekstrawagancję.

undefined is not available in your country. Please try:
Wczesna dynamika ligi Fantasy League WSOP 25 000 $ 2024: rozwijający się dramat
2024-06-02

Wczesna dynamika ligi Fantasy League WSOP 25 000 $ 2024: rozwijający się dramat

Aktualności